نتایج جستجو برای عبارت :

طراحی ارزون قیمت سایت گلوب وب

گلوب وب حاصل تلاش تیمی است تا بتواند به رونق و بهبود کسب و کار در دنیای وب کمک کند.تیم گلوب وب با بیش از ده ها سال سابقه کار در زمینه طراحی تخصصی وب سایت ، ارائه خدماتبک لینک ، بهینه سازی وب سایت با استفاده از تنولوژی های روز دنیا و بهره مندی از متخصصین مجرب و کاردان آماده خدمتگذاری بهمشتریان عزیز می باشد.با گلوب وب هرگز متضرر نخواهید شد این تضمین ما به شماست.
گلوب وب حاصل تلاش تیمی است تا بتواند به رونق و بهبود کسب و کار در دنیای وب کمک کند.تیم گلوب وب با بیش از ده ها سال سابقه کار در زمینه طراحی تخصصی وب سایت ، ارائه خدماتبک لینک ، بهینه سازی وب سایت با استفاده از تنولوژی های روز دنیا و بهره مندی از متخصصین مجرب و کاردان آماده خدمتگذاری بهمشتریان عزیز می باشد.با گلوب وب هرگز متضرر نخواهید شد این تضمین ما به شماست.

تخفیف استثنایی 20 تا 40 درصدی ماهانه ترجمه تخصصی گلوب لنگاگر
حجم پروژه های تان بالاست و نگران هزینه های سنگین ترجمه هستید، تخفیف ها و
آفرهای ویژه ترجمه(سه روز در ماه) تخصصی گلوب لنگ را از دست ندهید. اصلا
نگران نباشید گلوب لنگ همراه شماست.▶️سایر امکانات و تخفیف های ما: تخفیف های ویژه برای پروژه های مستمر و مدت دار و مشتریان دائمیپرداخت ترجمه در سه قسط ترجمه به همراه ویرایش رایگان ارائه گواهی تضمین کیفیت با کمترین هزینهساخت ایمیل آکادمیک ب

عمق گرونی رو وقتی فهمیدم که " دوناتای نرم و خوشمزه سه تا هزار" ، به سه تا دو هزار و "جورابای عطری و نانو 3 تا پنچ تومن"  به سه تا ده تومن تغییر قیمت دادن :|

داخل مترو هندزفری های ارزون قیمت زیاد هست، اون روز گفتم بذار یه هندزفری 5تومنی بگیرم هندزفریم خرابه ، به طرف گفتم هندزفری ارزون قیمت چی داری ؟ میگه اینا رو دارم 15 تومن :| همون 5تومنیا رو میداد 15 تومن :|

پکیج بک لینک سازی دستی
این پکیج شامل سایت معتبر متشکل ازسایتهای وبلاگی پروفایلی فروم
سلام
خیلیاتون اومدین تو دایرکت من تو اینستا گفتین قیمت چنده دوستان قیمت کارو اصلا نمیشه گفت من بابت گاری ک انجام میدم پول میگیرم ینی چی ینی اینکه شاید یکی فقد روتوش صورت بخواد ولی یکی دیگ بخواد مثلا عکسشو جاب یه شخصیت قرار بدم خب قیمتش و کیفیتش متفاوته ینی کاری ک‌من میکنم وابسته به پولی ک میدین کیفیت کار بالا تره بعد یه چیزی ک خیلیا اشتباه فک میکنن اینه ک فک میکنن خیلی گرونه یا خیلی ارزون ن اتفاقا ن گرون ن ارزون همون طور ک گفتم وابسته به کارت
گلوب ولو
این شیر همونگونه که از نام ان پیدا است دارای یک قطعه دوار پیستون
مانند است(مثال ساده اکثر شیر های اب منزل) قطعه مذکور به یک شیفت یا ساقه
شیر متصل می باشد  و با حرکت فلکه شیر قطعه آبند کننده مدور روی یک
نشیمنگاه قرار گرفتهو عمل قطع جریان را انجام می دهد.
این شیر مناسب
ترین شیر جهت  مواردی که به دفعات باید عمل قطع و وصل انجام شود می
باشد.علاوه بر عمل قطع و وصل مقدار عبور جریانن یا دبی را نی توسط این نوع
شیر می توان کنترل کرد.یعنی دو عمل
کنترل ولو روتاری فیشر مدل V300
شیر کنترل ولو V300 ترکیبی از ولو گلوب با بهره برداری گلوب می باشد. از ویژگی های این ولو می توان به موارد زیر اشاره کرد:
ظرفیت بالا برای عبور فلو , مناسب برای گازها . مایعات . بخار . لیفی . دوغاب , نصب اسان
فشار کاری:  CLASS 300 Race Face
متریال ولو:WCC   ، CF3M ،LCC , پکینگ : PTFE V-ring،Graphite،ENVIRO-SEAL،ENVIRO-SEAL Graphite
تایپ اکچویتور:پیستون اکچویتور،دیافراگم اکچویتور , مشخصه جریان : Modified equal percentage
سایز :   25 – 600
مراسم اسکار و دیدین؟ منم ندیدم چون از شبکه سه پخش نمیشه .
این دومین سالیه که مراسم اسکار مجری نداره و واقعا مضخرفه . یکی از اصلی ترین دلایلی که گلدن گلوب و اسکار و اینطور مراشم ها رو دنبال میکنم بخاطر اینه ببینم مجری همه رو مسخره میکنه . اگه مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۰ و دیده باشید متوجه منظور بنده خواهید شد .
انگل . این فحش نیست و اسم فیلمی به نمایندگی از کره جنوبیه . کشوری که تابحال حتی نامزدی اسکار هم نداشته و حالا تموم جوایز اصلی و برای دولین بار در
 کجا کاغذ دیواری ارزون داره؟ سوال متدوال و همیشگی برای کسانی هست که میخوان یه بازسازی مختصر اما جذاب و منحصر به فرد برای خونشون داشته باشند. ارزون بودن کاغذ دیواری باید با کیفیت بالا و خوب اون هم همراه باشه و گرنه بایستی به قول قدیمیا گفت: «هیچ ارزونی بی حکمت نیست». این مقاله به شما میگه کاغذ دیواری ارزان و با کیفیت رو از کجا میشه تهیه کرد.
ادامه مطلب
میدونین چرا اتاقها توی ونکوور ارزون تر از تورنتوئن، در عوض خوشگلترن و امکانات بیشتره انگار وارد قصر شدی؟
دلیلش اینه که اینقدر این ایرانیا و چینیا پول دزدی اوردن توی ونکوور
و خونه خریدن و خونه ها خالی موندن
استان بریتیش کلمبیا یه قانون تصویب کرد
که به موجب اون اگه تو خونه ت خالی از سکنه باشه بهش مالیات سنگینی بسته میشه
برای همین هست که تو میای توی خونه
میبینی قصره!!! قصر!
و کلا یه نفر توش مثلا زندگی میکنه و حتی گاهی اون یه نفرم زندگی نمیکنه
و اج
تا حالا فکر کردید که چطوری می تونید خیلی ارزون و در حد سفرهای داخلی به کشورهای خارجی سفر کنید؟ راه من برای سفرهای ارزون که امتحانشم کردم اینه که دلو به دریا بزنید و راهی جاده بشید. اگر ماشین ندارید و یا راه رو بلند نیستید و یا حتی حوصله رانندگی ندارید باز هم اصلا مشکلی نیست میتونید تور زمینی ارمنستان رو بخرید که تور ارزان ارمنستان به حساب میاد. من بهار امسال این کار رو انجام دادم و خیلی راضی بودم به همین خاطر خواستم به شما هم بگم که خرید این جو
Ricky Gervais میزبان نمایشگاه جوایز سالانه است که یکشنبه 5 ژانویه از ساعت 5 بعد از ظهر پخش می شود. PT
هالیوود روز یکشنبه 5 ژانویه در بورلی هیلتون برای جوایز گلدن گلوب جمع می شود و مخاطبان در خانه می توانند از این طریق - با یا بدون اشتراک کابل - آن را دنبال کنند.
این مراسم از طریق NBC پخش می شود و همچنین برای بینندگانی که از طریق ارائه دهنده کابل خود تأیید اعتبار می کنند ، به صورت زنده از طریق وب سایت NBC در دسترس خواهد بود. این برنامه همچنین به صورت زنده از ط
اینجا تهران است صدای جمهوری اسلامی ایران :)))
بلاخره بلیط هواپیما بمدت دو ساعت ارزون شد و من خدا رو شکر تونستم بلیط بگیرم ! 
( بعد از گذشت دو ساعت بلیط ها دوباره نجومی رفت بالا :| ) 
ولی به اندازه ی یه مسافرت اتوبوسی بشدت خسته و کوفته ام :| با یک ساک و یه کوله پشتی سنگین  و یه نایلون سوغاتی
( سنگین تر از بقیه وسایل) برای خواهرزاده ها ، از متروی فرودگاه تا نزدیک خونه ی آبجیم اینا رسیدم .
بماند کل مسیر رو این ها رو گرفتم و بابت این گردن درد هم گرفتم :| 
هم
کاش بدون اینکه مامان باباهامون بفهمن، ارزون‌ترین و نزدیک ترین پرواز تهران به مشهد رو بگیره ، یه صبح تا شب بذارتم جلو پنجره فولاد رو به امام بگه : این خانومِ ما دلش گرفته، شاید شما فقط بتونی خوبش کنی.
بعد ما رو تنها بذاره با هم.. شب بیاد دنبالم که برگردیم تهران ببینه حالم خوبه.
واکین فینیکسواکین فینیکس در هفتاد و هفتمی مراسم جوایز گلدن گلوب ( Golden Globe 2020 ) جایزه شایسته ترین هنرپیشه نقش نخستین مرد را برای فیلم «جوکر» اخذ کرد . وی توانست آدام درایور را که حریف اصلی‌اش بود , ناکامی دهد و جایزه گلدن گلوب 2020 را از آن خویش نماید .

وی در اولِ صحبت‌هایش از گلدن گلوب قدردانی کرد که غذاهای سوای گوشت را برای ارتقا تدبیر در رابطه تغییرات آب و هوا سرو کردند . وی این جنبش را یک تکان جسورانه نامید و به دنبال 
امروز کار رنگ اتاق بالا رو تموم کردم
حالا بعدا عکسشو میذارم
واسه زبان هم
در طی یه حرکت ضربتی یهو به سرم زد تعیین سطح آنلاین بدم
12 تومن پیاده شدم :(
بعد رفتم کتاب سطحی که افتادم رو نگاه کردم
90 فاکینگ تومن :/
گفتم برو عمو من نود تومنم کجا بود واسه یه کتاب زپرتی
گفتم برم بگردم دست دومش رو پیدا کنم
دیدم یه سایت نو شو با تخفیف میده 40 تومن
بسی شک کردم
آخه کتابه واسه خود انتشارات جنگله و انتشارات میده63 تومن
حالا چجور اینا میدن 40؟
هیچی دیگه
بی پولی اجازه
سلام.
هوای صبح امروزِ تهران بی نهایت دلپذیر بود ، بارونی و با یه آسمون پاک. خیلی شیک و کارت پستالی :)
موقع برگشت از دانشگاه هم هوا به شدت بهاری شده بود ، یه ظهر دلپذیر آفتابی اما خنک :)
امروز رو برای خودم جشن گرفتم با خریدن ۲ شاخه مریم و یه شاخه رز
بازم میخوام از این جشنای ارزون برای خودم بگیرم.دلم کلی گلدون کوچیک و بزرگ می خواد
خدا وکیلی سوغات هر شهری فقط مال همون شهره حتی مال مرکز استانشم نیست ، آقا من ارده رو همیشه از یه فروشگاهی میخریدم که روش آدرس یزد زده بود ، خوب و تمیز بود ولی همش می گفتم آیا من تو دانشگاه عاشق این ارده بودم؟؟؟؟؟ (من سال ۸۹ دانشجوی اردکان بودم) و رفتم تو برنامه باسلام یه ارده اردکان سفارش دادم ، جاتون خالی اصلا آسمان و زمین اختلاف مزه داره و حلالشون باشه ۶ هزار تومن هم ارزون تر گرفتم نسبت به اونی که اینجا می گرفتم‌
فروشگاه نوین روز عرضه کننده محصولات بهداشتی ساختمانی از قبیل هود و سینک و گاز 
وبسایت نوین روز به صورت رسمی از فروشگاه اینترنتی خود رونمایی کرد. این وبسایت که زیر مجموعه مجله نوین روز میباشد در صنف خرید اینترنتی شیرالات و لوازم آشپزخانه و کابینت روشویی و وان و جکوری و محصولات مرتبط کار می کند.
خرید محصولات بهداشتی ساختمانی با قیمت عمده برای مصرف کنندگان امری دشوار و به طور کلی غیر ممکن بود , اما فروشگاه نوین روز با برنامه ریزی دقیق این امکا
پیشنهاد من است که لنوو بخرید چون لبتاب قوت بیشتری نسب به ایسوس دارد و بیشتر ایسوس برند است و قیمت های بالای مانند 4 میلیون به بالا دارد اما لنوو لبتاب های ارزون و به صرفه در بازار میدهد پیشنهاد من لنووا است  اما ایسوس کیفیت بالاتری دارد اما لنوو بهتر است
وقتی یک پسر جوان ناپدید می شود، مادرش، رئیس پلیس و دوستانش باید با نیروهای ماورالطبیعه و وحشتناک مقابله کنند تا او را بازگردانند و اینگونه سریال Stranger Things که جزء 250 سریال برتر IMDB با رتبه 45 و نامزد 4 "گلدن گلوب" برنده 52 جایزه و نامزد 160 جایزه دیگر است آغاز میشود.
ادامه مطلب
خانم ها و آقایان 

معرفی می کنم ، برنده سیمرغ بلورین دلربا ترین گیاه دنیا 

دوشیزه اگزالیس  ( oxalidaceae )

خدایی الان توقع دارین چی بگم ؟ ها ؟ 

بگم قشنگ نیست ، که هست . دلربا نیست ، که هست . لاکچری نیست که اونم هست ، رنگ انتخاباتی نیست که بازم هست . 
دیگه چی از این بهتر می خواین ؟ هان ؟ 

اولین بار ۴ سال پیش نمایشگاه گل و گیاه تو نیشابور ، این گیاه رو از نزدیک دیدم . اول فکر کردم پروانه است که رو ساقه گیاه نشسته !!! بعد که دست زدم و فهمیدم خود برگشه
خانم ها و آقایان 

معرفی می کنم ، برنده سیمرغ بلورین دلربا ترین گیاه دنیا 

دوشیزه اگزالیس  ( oxalidaceae )

خدایی الان توقع دارین چی بگم ؟ ها ؟ 

بگم قشنگ نیست ، که هست . دلربا نیست ، که هست . لاکچری نیست که اونم هست ، رنگ انتخاباتی نیست که بازم هست . 
دیگه چی از این بهتر می خواین ؟ هان ؟ 

اولین بار ۴ سال پیش نمایشگاه گل و گیاه تو نیشابور ، این گیاه رو از نزدیک دیدم . اول فکر کردم پروانه است که رو ساقه گیاه نشسته !!! بعد که دست زدم و فهمیدم خود برگشه
وقتی سهمی مقاومتش رو به بالا میشکونه،‌ صف خرید میشه و دیگه بعید به نظر میرسه بشه خرید کرد اما باید دقت کرد که میشه اون سهم رو حدود ۱۰ درصد ارزون تر خرید احتمالا.
فقط کافیه سفارش خرید رو روی مقاومت تنظیم کنید و به احتمال زیاد سهم یک پولبک خواهد داشت تا مقاومت که اصطلاحا تست کردن یا همون پولبک گفته میشه و دوباره به سمت صف خرید و ادامه مسیرش برمیگرده.
خیلی حرفه ای از صف خرید، خرید کنید ....
یک گیگ یا دوگیگ اینترنت یک ماهه رایگان همراه اول با زدن کد زیر *1000*211# ⚠️به بعضی از خط ها تعلق میگیره #شانسی اگه کد رو زدید نوشت خرید دو گیگ اینترنت به مبلغ 0(صفر)تومان بود یعنی به شما تعلق  میگیره و تایید کنید اگه مبلغ صفر نبود تعلق نمیگیره و تایید نکنید⚠️یا اینکه میتونید بسته ارزون قیمت از این کد بخرید مثلا پنج گیگ اینترنت یک ماهه 9500تومان میده البته به #شانستون داره چه حجمی براتون بیاد
Parasite 2019نام : انگلژانر: درام , کمدی , هیجان انگیزامتیاز: 8.6/10 از  109,500 رای جوایز: جر 250 فیلم برتر با رتبه 31 - نامزد 3 گلدن گلوب - برنده 102 جایزه و نامزدی 128 جایزه دیگرزبان فیلم:اصلی + زیرنویس چسبیده فارسی
خلاصه داستان:اعضای خانواده کی-تایک که همگی بیکار هستند، علاقه زیادی به زندگی در پارک ها دارند اما هنگامی که درگیر یک حادثه غیر منتظره می شوند، همه چیز تغییر می کند…
کارگردان:    Bong Joon Ho , joon-ho bongستارگان:        Billy Crudup,Cate Blanchett,Kristen Wiig,Judy Greer
محصول: کره ج
سلام.
هوای صبح امروزِ تهران بی نهایت دلپذیر بود ، بارونی و با یه آسمون پاک. خیلی شیک و کارت پستالی :)
موقع برگشت از دانشگاه هم هوا به شدت بهاری شده بود ، یه ظهر دلپذیر آفتابی اما خنک :)
بازم میخوام از این جشنای ارزون برای خودم بگیرم.دلم کلی گلدون کوچیک و بزرگ می خواد
سلام.
بعد از یه مدت طولانی که فرصت نکرده بودم پست جدیدی بنویسم با معرفی رزبری پای 4 برگشتم! با من همراه باشید :)
اگه براتون سواله که رزبری پای چیه باید بگم که رزبری پای (RaspberryPi) یک کامپیوتر کوچیک، ارزون قیمت و قابل حمل به اندازه کف دست هست [اطلاعات بیشتر] که قیمت اش 36 دلار بیشتر نیست یا به عبارتی از 36 دلار شروع میشه که به نسبت قیمت لب تاپ ها و پی سی های امروزی واقعا عددی حساب نمیشه :)
شکل اون رو میتونید در ادامه مطلب ببینید
ادامه مطلب
ژانر فیلم : جنایی | درام | زندگی نامه
امتیاز فیلم :
رده سنی :
کارگردان : Tom McCarthy
نویسنده : Tom McCarthy
بازیگران : Liev Schreiber, Mark Ruffalo, Michael Keaton, Rachel McAdams
محصول کشور :
تاریخ اکران :
زمان فیلم : 
زبان فیلم :

خلاصه داستان : وقتی تیم تحریک آمیز "Spotlight" بوستون گلوب به اتهام سوءاستفاده در کلیسای کاتولیک ، تحقیقات یک ساله آنها پرده برداری از پوشش چندین ساله در بالاترین سطح مؤسسات مذهبی ، قانونی و دولتی بوستون می کند ، تأثیر می گذارد. موجی از افشاگری در سراسر جهان 
- خواب دیدم طلا و دلار ارزون شده 
واقعا میگن برو مگه دیگه تو خواب هم چین چیزیو ببینی همینه ها...
شب به سان من چه میگذرد؟؟
چرا انقدر خواب اشفته و محال میبینم؟
- تقریبا دو ماهه چند تا مشکل جدی به زندگیم هجوم اوردن 
و حل کردنشون نمیدونم کار منه یا حضرت فیل...
اما برای کم نیوردن تنها راهکاری که دارم اینه
درحال خوردن دمنوش بابونه مرتب به خودم بگم 
درست میشه درست میشه این روزا هم میگذره 
اصلا نشد هم گور باباش ( این جمله اخر تاثیرش بیشتره)
تا چقدر این راه

اولین باری که فهمیدم لاس زدن یعنی چی، وقتی بود که رفتیم «مغازه شوخی»؛ و انقدر همه چیز گرون بود که یه ساعت اونجا وایسادیم و از هر دری چرت و پرت گفتیم بلکه دلش به رحم بیاد و یه کم ارزون‌تر باهامون حساب کنه.
بعدا که برای یه نفر تعریف کردم گفت: خشکه حال کردن اینا رو ببین. پرسیدم یعنی چی؟ گفت یعنی لاس زدین!

چند وقته دنبال یه سوالم؟
یه سوال برانگیزاننده!
یه سوال بیدار کننده!
قضیه از این قراره که میدونم اگر به چیزی یقین دارم و میدونم برای بقیه ضرر داره انسانیت حکم می کنه که به اونها بگم.
مگه نیست که وقتی خانمی گوشه مانتوش از در ماشین بیرون مونده یا درب ماشین کامل بسته نشده اونقدر بوق بوق می کنیم تا ما رو ببینه و بهش بگیم، نکنه که براش تو این دنیا اتفاقی بیفته! نه در حد مرگ، حتی ترس از آسیب کوچکی هم ما رو وادار می کنه به شخص تذکری بدیم.
حالا اگه اون آسی
هر دو هفته یکبار خانوادگی به کتابخانه قفسه باز نزدیک منزل میریم، بچه‌ ها کتاب‌ جدید برای خودشون انتخاب می کنند و کتابهای هفته گذشته رو تحویل میدن، از این که یک کارت عضویت مختص خودشون دارند و می تونند برای خودشون کتاب‌ انتخاب کنند، حس خوبی دارند. 
عضویت در کتابخانه هزینه زیادی هم نداره: برای بزرگترها سالانه 5 هزار تومن و برای کودکان 2500 تومن.
شما چه پیشنهادی برای یک تفریح و سرگرمی فرهنگی البته‌ ارزون دارید؟ 
این آقایی که سمت راست عکس می بینید
آقای رئیسی هستن
نمیدونم میشناسینش یانه
ولی رئیس آستان قدس رضوی هستن
درسته نمیتونن جلوی تعطیل شدن فعالیت های هسته ای رو بگیرن
درسته نمیتونن جلوی پرتاب نشدن موشک ها رو بگیرن
درسته نمیتونن جلوی گرون شدن دلارو بگیرن
درسته نمیتونن جلویبیکاری جوونا رو بگیرن
درسته مثل بعضیا رئیس جمهور نیستن و نمیتونن اونجوری که میخوان به کشور خدمت کنن و دستشون کوتاهه از خیلی چیزا
ولی همون مسئولیتی که دارن رو درست انجام میدن
کا
ان هتوی یکی از بزرگترین بازیگران زن سینما است و مادر طبیعت چیزی برای زیبایی او کم نگذاشته است. به لحاظ هنری نیز ان هتوی جایزه‌ای در دنیای سینما نیست که از آن خود نکرده باشد. جوایز اسکار، گلدن گلوب، بفتا و امی، تنها قسمتی از دستاوردهای ان هتوی است.این هنرپیشه خوش‌آوازه و پرافتخار، درآمد سرشاری نیز دارد و در سن ۳۶ سالگی به‌عنوان یکی از ثروتمند‌ترین سلبریتی‌های زن دنیای سینمای هالیوود شناخته می‌شود.

ادامه مطلب
دانلود فیلمEyes Wide Shut 1999 
#چشمان_کاملا_بستهاز دست ندیدنامزد 3 جایزه گلدن گلوب، برنده 10 جایزه و نامزد 27 جایزه دیگربا حضور #تام_کروز و #نیکول_کیدمنمحصول کشور : آمریکاژانر : #عاشقانه #درام  #معمایی #مهیجامتیاز : 7.4⏰مدت زمان : 159 دقیقه #زیرنویس_چسبیده_فارسی 
ادامه مطلب
چند وقته دنبال یه سوالم؟
یه سوال برانگیزاننده!
یه سوال بیدار کننده!
قضیه از این قراره که میدونم اگر به چیزی یقین دارم و میدونم برای بقیه ضرر داره انسانیت حکم می کنه که به اونها بگم.
مگه نیست که وقتی خانمی گوشه مانتوش از در ماشین بیرون مونده یا درب ماشین کامل بسته نشده اونقدر بوق بوق می کنیم تا ما رو ببینه و بهش بگیم، نکنه که براش تو این دنیا اتفاقی بیفته! نه در حد مرگ، حتی ترس از آسیب کوچکی هم ما رو وادار می کنه به شخص تذکری بدیم.
حالا اگه اون آسی
در باغ عموم همه چی طبیعی است یعنی غذایی هم که میخورید از خود اونجا بدست اومده ما هم داریم میریم تو باقالی ها! یعنی باقالی هارا می چینیم و بعا اونارا میفروشیم .خب بالاخره تموم شد من و داداشم و دوستم میریم خونه تا اون باقالی ها و دست آورده مون را بسته بسته کنیم و بفروشیم یعنی اون ها را که تقسیم بندی کردیم بعد میریم کنار خیابون اونا را میفروشیم ولی همه چی مطابق میلمون پیش نرفت بعنب خریدار کم بود و ما قیمتو ارزون تر کردیم ولی به هر حال پول در آوردیم
بیوگرافی Tom Cruise تام کروز
تام کروز تهیه کننده و هنرپیشه امریکایی در ۳ ژوئیهٔ ۱۹۶۲ (57 ساله) متولد شده است. وی بین تمام بازیگران هالیوود جزو پر درآمدترین ها است. او همچنین چند بار نامزد دریافت جایزه اسکار و گلدن گلوب و جوایز سینمایی ام تی وی شده است. از فیلم های معروف وی متولد چهارم ژوئیه، جک ریچر، تاپ گان و مأموریت غیر ممکن می باشد.
ادامه مطلب
Mirai 2018 1080p BluRay,Mirai no Mirai 2018,انیمه ژاپنی Mirai 2018 دوبله فارسی,انیمیشن Mirai 2018 با زیرنویس فارسی,بهترین انیمیشن 2018,دانلود انیمیشن Mirai 2018,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Mirai 2018,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود زیرنویس فارسی انیمه Mirai 2018,دانلود کارتون میرای 2018 با دوبله فارسی,سایت دوستی ها,کارتون میرای Mirai 2018,گلدن گلوب,میرای,نامزد اسکار,
ادامه مطلب
خب میبنیم که دوباره برگشتیم خوابگاه و باز ... .

امروز از خونه که اومدم بیام بیرون تقریبا هیچی پول نداشتم. اسنپ گرفته بودم ولی این پا و اون پا میکردم تا سفر رو تایید کنم چون پولی نداشتم که به راننده بدم . با یه خورده تعلل و وقت تلف کردن مادر ۲۰ تومن پول داد بهم ، فکر میکرد پول نقد ندارم و پولهام توی کارته ولی نمیدونست که هیچ کدوم رو ندارم .
زدم اسنپ دیدم ۷ تومنه ، وقتی اومدم بگیرم دیدم شده ۵ تومن ، اینقدر خوشحال شدم که حد نداشت‌.
۵ تومن اسنپ تا ترمی
The Two Popes 2019نام : دو پاپژانر:  بیوگرافی , درام , کمدیامتیاز: 7.7/10 از  14,500 رای جوایز:  نامزد 4 گلدن گلوب - برنده 9 جایزه و نامزدی 27 جایزه دیگرزبان فیلم:اصلی + زیرنویس چسبیده فارسی
خلاصه داستان:دو پاپ ، نام فیلمی بیوگرافی و کمدی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی فرناندو میرلس می‌باشد. داستان این فیلم در پشت دیوارهای واتیکان در جریان می‌باشد ، درباره‌ی پاپ بندیکت محافظه‌کار و آینده لیبرال است ، در این میان پاپ فرانسیس باید زمینه‌ی مشترکی را برای ایجاد
کتاب جز از کل رو خیلی وقت بود میخواستم بخرم
از شما چه پنهون
گرون بود پول نداشتم
امروز از صبح انقدر گشتم و گشتم و گشتم
تا یه سایت پیدا کردم که کتابایی که زدگی یا یه نقص دارن رو(و بعضی هاشونم بی نقص حتی) با قیمت خیلی کمتر می فروشه
خلاصه این شد که مثلا کتاب 65 تومنی رو خریدم 38
و پول دو تا کتابی که گرفتم به اندازه یه دونش شد
و از این حرکت اقتصادی که زدم بسی خرسندم
تازه دوتا کتابی رو ور داشتم که از همه کمتر زدگی داشت و یه جورایی اصلا نداشت
وگرنه از اینا د
نام :  پسر زیبا
ژانر: درام,زندگی نامه
جوایز: نامزدی 1 گلدن گلوب و 6 برنده و 23 نامزدی دیگر
زبان فیلم: دوبله 2 زبانه
خلاصه داستان:
نیک شف نوجوان، همه چیز دارد؛ از نمرات خوب و سردبیری روزنامه مدرسه گرفته تا بازیگری و مقام‌های ورزشی. ولی وقتی اعتیاد به زندگی او وارد می‌شود، پدرش به هر دری می‌زند تا بتواند او را از این منجلاب نجات دهد.
کارگردان:     Felix van Groeningen 
ستارگان: Maura Tierney, Steve Carell, Timothée Chalamet
محصول : آمریکا
مدت زمان : 120  د
۱۹۱۷، فیلمی جنگی و درام محصول سال ۲۰۱۹ کشورهای انگلستان و آمریکا به نویسندگی و کارگردانی Sam Mendes و به تهیه‌کنندگی استیون اسپیلبرگ است. از ستارگان فیلم میتوان به بندیکت کامبربچ، ریچارد مدن، کالین فرث، دین-چارلز چپمن، اندرو اسکات و مارک استرانگ اشاره کرد. این فیلم از نظر کارگردانی، عملکرد بازیگران، فیلمبرداری، موسیقی متن و جلوه‌های صوتی مورد ستایش منتقدان قرار گرفت و در جشنواره‌های مختلف افتخارات متعددی را بدست آورد که از میان آنها می‌ت
چن سال میشه که
یکی کنارمه
بی بوسه و بغل
اون داد می‌کشه
من توی فکرتم
پشت اتاق عمل
دعای من شده
ای کاش دخترم
شبیه تو نشه
دردام بیشتره
از درد همسرم
که فکر بچشه
موهای مشکی و
چشمای قهوه ای
دلش رو می‌بره
اسمی که دوس داره
اسم توئه ولی
این زجر آوره

من اون مداد سفیدم که وقت نقاشیت
میون باقی رنگا غریب و بی کس شد
دوباره یاد تو افتادم و زمان برگشت
دوباره یاد تو افتادم و هوا پس شد

چن سال میگذره
از گریه های من
از ازدواج تو
از عشقی که یه روز
ارزون فروخته شد
تو
سریال فوق العاده شرلوک 2010 Sherlock

ژانر: جنایی, درام, معمایی محصول : BBC ستارگان : Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Una Stubbs کارگردان : Mark Gatiss, Steven Moffat✅ وضعیت : پایان فصل چهارم - په اتمام رسیده.️‍♀️ سریال شرلوک ، برداشتی مدرن از کتاب‌های شرلوک  #زیرنویس_چسبیده_فارسی 
جزء 250 سریال برتر IMDB با رتبه 18نامزد 1 "گلدن گلوب". برنده 86 جایزه و نامزد 169 جایزه دیگر.
ادامه مطلب
بازار های کیش
سلام بچه ها. رها هستم. حتما در مورد اطلاعاتی رو در وبلاگم خوندین. و پست قبلم رو هم مطالعه کردین که راهنمای سفر به کیش بوده. تو این پست هم میخوام در ادامه مقاله قبلی در مورد کیش و بازار های کیش صحبت کنم. بی شک خیلی از افرادی که به کیش سفر می کنن ، میتونم بگم 99 درصد اون ها ، به دنبال خرید کردن هستن. خب هممنون میتدونیم که کیش یک منطقه آزاد هست و اجناس در اون با قیمت های مناسب عرضه میشن. اما خب بازار های زیادی داره و کالا های متفاوتی هم دار
سریال فوق العاده شرلوک 2010 Sherlock
ژانر: جنایی, درام, معمایی محصول : BBC ستارگان : Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Una Stubbs کارگردان : Mark Gatiss, Steven Moffat✅ وضعیت : پایان فصل چهارم - په اتمام رسیده.️‍♀️ سریال شرلوک ، برداشتی مدرن از کتاب‌های شرلوک  جزء 250 سریال برتر IMDB با رتبه 18نامزد 1 "گلدن گلوب". برنده 86 جایزه و نامزد 169 جایزه دیگر.
#زیرنویس_چسبیده_فارسی 
ادامه مطلب
چه خبرتونه؟ چههههه خبررررررتونه؟ ارزونی ندارین که دارین!
رفاه ندارین که دارین!
رایانه نه ببخشید یارانه ندارین که دارین!
طرح خانه دار شدن اقشار کم درآمد ندارین که دارین!
سیب زمینی و پیاز ارزون ندارین که دارین!
میدان نفتی بزرگ مکشوفه ندارین که دارین!
مبارزه با اختلاس و فساد مالی و اخلاقی ندارین که دارین!
نت پر سرعت و بدون قطعی ندارین که دارین!
مسئولین دلسوز ندارین که دارین!
ارزش پول ملی ندارین که دارین!
آب و برق و گاز و نفت مجانی ندارین که دارین
رفتم دوتا دفترچه و یه‌تخته شاسی و سه‌تا خودکار گرفتم، شد ۶۷ تومن!
سه تا بیسکوییت و یه‌بادوم‌زمینی و یه‌بسته نسکافه گرفتم، شد ۳۴ تومن!
تو راه برگشت میخواستم بستنی بگیرم، از بس تو فکر بودم که چی گرفتم مگه که اینهمه شده، راه خونه رو اومدم یه‌راست! اشتهام کور شد واقعاً. 
تو فکر اینم که همه میگن پول همه چیز نیست و خوشبختی نمیاره ولی بیاین روراست باشیم و اینا رو بریزیم دور! جامدادیم زیپش خراب شده و بسته نمیشه، رفتم قیمت جامدادیا رو دیدم، ارزون‌
با سلام
راستش من یه جوان بیکارم. چند وقتی هست که دارم به این فکر میکنم که یه تعاونی مصرف تشکیل بدم با چند نفر دیگه البته. هم جنس رو ارزون تر به دست خلق الله میرسونیم هم ما صاحب شغل میشیم. فقط احساس میکنم تعاونی اون جور که بیاد و شاید در بین مردم ما خوب جا نیافتاده.
شما حاضرین از تعاونی ها خرید کنین؟ میدونم که عواملی مثل دوری و نزدیکی محل تعاونی و قیمت هاش و حتی کیفیت اجناسش مهمه، ولی سوال اینکه اصلا میلی به خرید از تعاونی ها دارین؟
ادامه مطلب
۱۹۱۷، فیلمی جنگی و درام محصول سال ۲۰۱۹ کشورهای انگلستان و آمریکا به نویسندگی و کارگردانی Sam Mendes و به تهیه‌کنندگی استیون اسپیلبرگ است. از ستارگان فیلم میتوان به بندیکت کامبربچ، ریچارد مدن، کالین فرث، دین-چارلز چپمن، اندرو اسکات و مارک استرانگ اشاره کرد. این فیلم از نظر کارگردانی، عملکرد بازیگران، فیلمبرداری، موسیقی متن و جلوه‌های صوتی مورد ستایش منتقدان قرار گرفت و در جشنواره‌های مختلف افتخارات متعددی را بدست آورد که از میان آنها می‌ت
یک هفته تمام وقت داشتم که کارهای خیاطیم رو انجام بدم ولی این کاررو نکردم و سپردم به جمعه و شنبه که تو اونام گند زدم... 
اون از دیروز که همش بیرون بودم و مهمون داشتیم، اینم از امروز... صبح خواهری اومد دنبالم و رفتیم دنبال آرایشگاه که یه جای ارزون و خوب پیدا کردیم. موهای دختر خواهرمو که کوتاه کرد منم جلو رفتم واسه موخوره ای که چند وقت بود درگیرش بودم. بعد از این که کوتاه کرد وحشت کردم، از وسط کمر رسیده بود به نزدیک شونه هام... کلی غصه خوردم :( ازش پرسی
از نظر من وجود هر دختر مثل یه مروارید خیلی قیمتی می مونه ، باید برای مدّتی توی صدف بمونه تا قیمتش بره بالا و بالاتر .. تا این که روزی برسه و با ازدواج کردنش این صدف باز بشه و زیبایی مروارید برای مَحرَم ترین فرد زندگیش نمایان و عرضه بشه !
امّا بد زمونه ای شده ، این مروارید های باارزش خیلی زود دارن خودشون رو عرضه می کنن اون هم نه برای همسر بلکه فقط با یک بیرون رفتنِ توی خیابون حداقل برای 100 مرد !! در عجبم که چرا اکثر چنین مرواریدهایی هیچ وقت از خودشو
هاستل چیست؟
چون توی ایران ما خیلی کم هاستل داریم بهترین جایی که بخوام با هاستل مقایسش کنم خوابگاه دانشجویی هست.
توی هاستل مثل خوابگاه شما یک تخت دارید، یک اتاق دربست برای خودتون ندارید.
وقتی قصد رزرو کردن یک تخت در هاستل رو دارید معمولا بهتون گفته میشه اتاقی که دارید یک تختش رو رزرو میکنید در کل چند تا تخت داره. من اتاق هاستل از دو تخته دیدم تا ۳۰ تخته و حتی جایی که اصلا نمیشد تخت هاش رو شمرد!
هاستل با مسافرخانه فرق داره، مسافرخانه یک هتل خیلی
ه نام خدا سلام دوستان و خوانندگان در این مقاله قصد داریم شمارو با راهندازی و طراحی وب سایت ارزان قیمت با وردپرس  بپردازیمطراحی وب سایت با وردپرس یکی از راحترین و کم هزینه ترین و سریعترین روش برای راهندازی کسب و کار خود می باشد .
انتخاب و خرید دامنه مناسب کسب وکار
اولین قدم برای طراحی وب سایت با وردپرس انتخاب دامنه مناسب است در هرکاری اسم و برند مهمترین فاکتور است پس در خرید دامنه کوتاه و ساده که در ذهن شنونده و کاربران بماند و دوم هم معنا و مف
 سخنان آموزنده رابین ویلیامز
رابین مک‌لورین ویلیامز زادهٔ ۲۱ ژوئیهٔ ۱۹۵۱ – درگذشتهٔ ۱۱ اوت ۲۰۱۴ هنرپیشه و کمدین آمریکایی بود. رابین ویلیامز در شیکاگو به دنیا آمد و در میشیگان بزرگ شد. رابین ویلیامز برنده جوایز اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد، گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم موزیکال یا کمدی، جایزه ساترن نقش اول مرد و گرمی شده بود. وی در سن ۶۳ سالگی خودکشی کرد.. پدرش رابرت فیتزجرالد ویلیامز از نژاد انگلیسی و ولز و ایرلند بود.
ادامه مطلب
اول تابستون به بابا گفتم لپ‌تاپ که قول داده بودی رو برام بخر
گفت صب کن فعلا قیمت دلار میاد پایین
گفتم نمیاد بابا از کی تاحالا چیزی تو این مملکت بالا رفته بعد پایین اومده؟
گفت نه صبر کن فعلا میاد
گفتم حالا بیاد هم صد تومن میاد اذیت نکن دیگه بخر
خلاصه از من اصرار و از اون انکار که نهههه صبر کن ارزون میشه
حالا شانس شخمی من که تو این خراب شده هیچی قیمتش پایین نمیاد
قیمت دلار کشیده پایین
هی هم بیشتر و بیشتر می کشه
و بابای من بیشتر و بیشتر بهونه دستش
سلام دوستان 
طبق تعرفه های سال ۹۸ وام ازدواج برای هر یک از زوجین ۳۰ میلیون تومان است و روی هم ۶۰ میلیون وام میدهند.
به نظر شما با این مبلغ چه وسایلی میتونم بخرم که جهازم کامل بشه و جنس وسایل هم معمولی باشه (نه خیلی خوب نه خیلی بد) چون اگه وسایل ارزون بگیرم چند سال بعد از ازدواج نیاز به تعمیر داره و اگر خیالی گران باشه با ۶۰ تومان جهازم کامل نمیشه. از شما دوستان میخوام وسایل ضروری برای شروع یه زندگی بهم معرفی کنید با مدل و قیمت.
با تشکر از همگی
روز جمعه 11 بهمن ماه 1398 روغن ماشین پرایدم رو عوض کردم . این روغن دوم هست که در این یکسالی که اولین ماشینم رو خریدم تعوض میکنم . من در بهمن ماه سال 1397 ماشین پراید 131 رو به مبلغ 35 میلیون تومان خریدم و امسال همین پراید به مرز 65 میلیون تومن رسیده . خدا رو شکر که همون پارسال وام گرفتم و خریدم . ماشین های دیگه هم سر به فلک کشیده . 
این تصویر پایین مربوط به کارت تعویض روغن هست که روز جمعه 11 بهمن 1398 تعویض کردم . روغن سپاهان رو انتخاب کردم که روغن خوبی هست و قی
فال چاى صبح دوشنبه 28 بهمن 1398

☕️فروردین: عشقی که به زودی به سویتان خواهد آمد
☕️اردیبهشت: موفقیت و پیروزی
☕️خرداد: ازدواج و شروع زندگی مشترک

☕️تیر: دست و دلبازی
☕️مرداد: به پایان رساندن کاری مهم
☕️شهریور: خیرات میکنید

☕️مهر: پایان موضوعی دردآور
☕️آبان: حواستان را بیشتر جمع کنید
☕️آذر: دوستی با پسری کم تجربه

☕️دی: دست به کاری میزنید که سودی دربر ندارد
☕️بهمن: سرک کشیدن در کارهای شما
☕️اسفند: شخصی که با بی فکریهایش شما را می آ
نشستم با سین صحبت میکنم . میگم این مانتو خیلی خوشگله ولی خیلی هم گرونه.  منم که چندتا پارچه خریدم اونا رو میتونم لباس بدوزم برای عید. میگه اصلا نگو که اینو گرفتم پس اونو نگیرم. هیچوقت مرد رو به کم خریدن عادت نده. یادمه از همون روزای اول عروسی بهم میگفت وقتی بین دوتا چیز گرون و ارزون شک داری حتما گرونه رو بخر که شانت حفظ بشه
از همون روزا خیلی به حرفاش فکر میکردم، به جمله داداشم که میگفت زن قانع مرد رو بدبخت میکنه، به اینکه مردو هرجور ازش بخوای هم
Bolt یا تیزپا یک انیمیشن کمدی و ماجراجویی ساخته شده در سال 2008 است که توسط کمپانی والت دیزنی تولید و منتشر شده است. این انیمیشن، چهل و هشتمین فیلم شرکت دیزنی است که توسط کریس ویلیامز و بایرون هاوارد کارگردانی می شود. از ستارگان و صداپیشگان اصلی این فیلم می توان به جان تراولتا، مایلی سایرس، مالکوم مک‌داول، دایدریچ بیدر، نیک اسواردسون، گرگ جرمن، سوزی اسمن، و مارک والتون اشاره کرد که به گرمی به کاراکترهای فیلم جان بخشیده اند. داستان اصلی ای
برنده 1 جایزه گلدن گلوب .. برنده 12 جایزه و نامزد 25 جایزه دیگر
ژانر: کمدی
کشور سازنده:آلمان ، آمریکا
imdb:7.7/10
خلاصه داستان: این فیلم ماجراهای پیامد یک شب بدمستی سه ساقدوش و یک داماد است در لاس وگاس، دو روز پیش از عروسی. صبح روز بعد وقتی در اطاق نیمه ویران هتل بیدار می شوند یک ببر در حمام است و دندان یکی شکسته و از همه مهم تر، داماد گم شده است و یک ماشین پلیس در پارکینگ هتل به نام آنها پارک شده…
برای دانلود کلیک کنید
ادامه مطلب
برنده 1 جایزه گلدن گلوب .. برنده 12 جایزه و نامزد 25 جایزه دیگر
ژانر: کمدی
کشور سازنده:آلمان ، آمریکا
imdb:7.7/10
خلاصه داستان: این فیلم ماجراهای پیامد یک شب بدمستی سه ساقدوش و یک داماد است در لاس وگاس، دو روز پیش از عروسی. صبح روز بعد وقتی در اطاق نیمه ویران هتل بیدار می شوند یک ببر در حمام است و دندان یکی شکسته و از همه مهم تر، داماد گم شده است و یک ماشین پلیس در پارکینگ هتل به نام آنها پارک شده…
برای دانلود کلیک کنید
ادامه مطلب
فیلم داستان ازدواج که با انر خانوادگی و اجتماعی ساخته شده در 2019 بهترین جایزه ها را در اسکار و گلدن کلوپ از آن خود کرد فیلم در واقع نوع زندگی آخرالزمانی جامعه آمریکا را در غالب طنز و کاملا بی هدف نشان میدهد که کار و پیشرفت فردی بر هر چیزی ارجحیت دارد حتی خانواده ،همسر و فرزند که البته این مشمول همه جوامع جهانی میشود ولی خصوصا جامعه غرب شدت بیشتری داشته با این حال این یک فیلم کمدی-درام آمریکایی در سال 2019 است که توسط Noah Baumbach ساخته و
کارگردانی و ت
امروز رو روز کشف محله مینامم...
ظهر بعد از صرف اندکی قورمه سبزی و نماز...شال و کلاه کردم به سمت سنترال پارک...
و در راه سنترال پارک با بازار دستفروشها مواجه شدم!!
و باید بگم که بازار دستفروشا خونه ی شوق منه همیشه...
هرچند اینا خیلی باکلاسن و دستفروشای منهتن هستن و هر اشغالی رو حداقل ده دلار میدن...
اما نکته جالش این بود که از چند نفر پرسیدم که وسایلی که میفروشن مال کجاست و هر کدوم مال یه سر دنیا بودن....ترکیه و نپال و چین سه تایی بودن که من پرسیدم...
بعد

Whered You Go Bernadette 2019نام : کجا رفتی برنادتژانر: درام , رازآلود , کمدیامتیاز: 6.5/10 از  6,400 رای جوایز: نامزدی 1 گلدن گلوب و نامزدی 1 جایزه دیگرزبان فیلم:اصلی + زیرنویس چسبیده فارسی
خلاصه داستان:داستان این فیلم کمدی و خانوادگی براساس یک کتاب پرفروش به همین نام است که حول محور برنادت فاکس می‌چرخد. او یک مادر دوست‌داشتنی است که مجبور می‌شود دوباره با احساسات و شور و شوق خود نسبت به خلاقیت ارتباط برقرار کند. آن هم بعد از سال‌ها فدا کردن خودش برای اعضای
روزایی که میرم عکاسی اصلا نمیتونم کاری کنم بعدش اینقدر که فکرم درگیر میشه تمرکزم روی عکسام میره نه کارای دیگه. دوباره عکسامو نگاه میکردم دیدم عکسام تکی نگاه بشه چیزی نیست ولی اگه باهم نگاه بشه چیزه باحالی میشه. یعنی میدونم کلا تک عکس معنا نداره ولی خب توی این کلی گفتم عکسامو خودم دوست دارم. فکر کنم اولین باره راحت میرم راه میرم عکس میگیرم و در به در نگاهم پی گربه هاست. دلم میخواد براشون غذاهم بگیرم بدم بعد عکسم بهشون بدم :دی. خدا این خوشیارو ا
تو استانبول رفتیم ی کتابفروشی
صاحبش ی گربه گنده کثیف داشت
صداش میکرد عثمان!!!

دیروز با پسرجان رفتیم پیاده روی کنار رودخونه
تو همون مسیر ی آقایی بود ی گربه کوچولو و ملووووس آورده بود پیاده روی
من ازش اجازه گرفتم از گربه ش عکس بگیریم و نشستم ی ذره نازش کردم
که به دلیل مسخره بازی بیان الان نتونستم عکسا رو اپلود کنم اینجا
حالا اسم این گربه شیرین چی بود؟؟
نسترن!!!!

با توجه به این که از دیروز رگ حیوون خواهی من و پسرجان با دیدن نسترن خانوم خوشگل قل
مردم ایران سالهاست دارن تاوان بی کفایتی مسئولان اقتصادی رو میدن
جنابان نمی توانند ارزش پول ملی رو حفظ کنن و سال به سال که هیچ جدیدا روز به روز پول ملی بی ارزش تر میشه در نتیجه مجبورا کالا و خدمات رو گرانتر کنن تا در اصل متعادل بشه (سیاست تعادل بخشی در اقتصاد)
بابا کاری که شما می کنید همه بلدن دیگه این همه دبدبه و کبکبه و عنوان نمی خواد که
وایسا ارزش پول ملی بیاد پایین تر و تو هم قیمت ها رو بکش بالا

در مورد بنزین هم داستان همینه
چند سال دیگه باز
این مراسم که در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۲۰ معادل با ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ راس ساعت ۰۳:۰۰ بامداد (به وقت تهران) برگزار خواهد شد، بستری مهم برای رقابت آثاری مثل «جوکر»، «The Irishman»، «روزی روزگاری در هالیوود» و «Parasite» خواهد بود تا بهتر از همیشه خودشان را بسنجند. نکته جالب این لیست هم شباهت بسیار زیادش با گلدن گلوب است، هرچند معلوم نیست برندگان هم یکی باشند.
در ادامه می‌توانید لیست کامل نامزدهای اسکار 2020 را به تفکیک دسته‌بندی‌ها مشاهده کنید:
بهترین فیلم سینمایی
دانلود رایگان فیلم پسر زیبا با دوبله فارسی Beautiful Boy 2018 BluRay
فیلم سینمایی پسر زیبا ۲۰۱۸ با کیفیت بلوری 1080p & 720p & 480p
نامزد 1 گلدن گلوب، برنده 6 جایزه و نامزد 23 جایزه

نام فیلم: پسر زیبا – Beautiful Boy | ژانر: زندگینامه، درام | محصول آمریکا | تاریخ انتشار: 2018
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مدت زمان: 02:00:52 | 
حجم: 2.41 گیگابایت + 1.15 گیگابایت + 559 مگابایت | امتیاز: 7.3 از 10
خلاصه داستان:نوجوانی بنام نیک شف، پسری است که همه چیز دارد؛ از نمرات خوب و سردبیری روزنامه م

اگه کاری که داری می‌کنی سخت نیست، پس احتمالاً ارزش کافی ایجاد نمی‌کنی چون احتمالاً به اندازه‌ی کافی خودت رو در معرض ریسک و ترس قرار ندادی. اگه شغلی داری که یکی بهت می‌گه دقیقاً‌ باید چیکار کنی، می‌تونن یه نفر رو پیدا کنن که همون کار رو ارزون‌تر براشون انجام بده.
ادامه مطلب
ولادت امام زمان عج
==========
یتیشدی نیمه شعبان طبع روحه توان گلدی
ائله بول  مرده جسمه روح گلدی تازه جان گلدی
اولوب دل قلبدن خوشحال دئدی یارب ائوین آباد
عنایت ایلدین بو طبعه  عشق جاودان گلدی

شکسته پر لریم گوردوم اولوب اوچماقا آماده
اوچور طبعیم منیم گوردوم هواده  یئرده  دریاده
دو شه ندیم سجدیه شکر ایلدیم خللاقه روئیاده
اویاندیم خوابیدن گوردوم بیابانلار چیچکنمیش
تمام خارزار و شور زارلار حتی گلنمیش

دونوب داغلار باخدیم گوردوم اولموش لاله وس
ولادت امام زمان عج
==========
یتیشدی نیمه شعبان طبع روحه توان گلدی
ائله بول  مرده جسمه روح گلدی تازه جان گلدی
اولوب دل قلبدن خوشحال دئدی یارب ائوین آباد
عنایت ایلدین بو طبعه  عشق جاودان گلدی

شکسته پر لریم گوردوم اولوب اوچماقا آماده
اوچور طبعیم منیم گوردوم هواده  یئرده  دریاده
دو شه ندیم سجدیه شکر ایلدیم خللاقه روئیاده
اویاندیم خوابیدن گوردوم بیابانلار چیچکنمیش
تمام خارزار و شور زارلار حتی گلنمیش

دونوب داغلار باخدیم گوردوم اولموش لاله وس
بهتره از اولش بنویسم چون نمیتونم تمرکز کنم, بهش  زنگ زدم و گفتم میخوام اخر این هفته با بچه های دانشگاه برم اردوی سه روزه ,نمیتونم بیام خونه ,اما در عوض تمام مدت فرجه رو میام خونه و کنارتم,که دیدم ساکت شد ,صداش دورگه شد و گفت آهان! پس برنامه ریزی هاتو کردی مرسی که خبر دادی! بعد هم ساکت شد ,هر چی که گفتم و خواستم توضیح بدم حرف خاصی نمیزد و اخرش هم سرد خداحافظی کرد و قطع کرد! 
میدونستم چی میخواد و حرفش یعنی چی ! یعنی حق نداری بری ,باید بیای خونه, نباید
این خبر رو که در مورد ربات آشپز بود خوندم.
واقعا پیشرفت در زمینه هوش مصنوعی و رباتیک فوق العاده سریع هست. یه روزی میاد تو هر آشپزخونه ای علاوه بر یخچال و اجاق گاز و ... یه روبات هم وجود داشته باشه. تازه به نظرم این ربات ها میتونن سینک بشن با گوشی و تبلت و کامپیوتر صاحبشون و براساس اطلاعاتی که از صاحبشون در هر روز میتونن دریافت کنن، بفهمن که صاحبشون چه غذایی اون روز دوست داره و همون غذا رو برای صاحبشون تهیه کنن.
امروز کمی هم با کورتانا دسیار صوتی و
یه فیلم ترسناک دیدم و جرئت ندارم بخوابم ,چراغ روشن گذاشتم و به یکی از دوستام که معمولا شب ها بیداره پیام دادم تا شاید بیدار باشه و باهاش حرف بزنم ترسم کمتر بشه.. اما سین نکرده... تمام مدت فیلم مات و مبهوت بودم و اواخرش تنم می لرزید... . خوب بهتره یچیزایی یادداشت کنم تا ذهنم از فیلم خارج بشه... امروز دیگه بعد دو روز تعطیلی نمیتونستم توی خونه بمونم... دیوارا بهم فشار می اوردن ,زدم بیرون و رفتم سمت کافه ی ارزون اما تمیزی که لاته اش فقط ۴۵۰۰ تومنه ,تا قه

HP ProLiant DL360 Gen7 - 4SFF2x intel Xeon E5649 12Core Total2x HP 16GB DDR3 Ram 32GB TotalHP P410 256MG/512MB Raid4x HP 300GB 10K SAS HDD 2x HP 460w PS
قیمت : 5.000 تومنریل کیت انتخابی هست : 700 تومن

HP ProLiant DL360 Gen7 - 4SFF2x intel Xeon E5649 12Core Total4x HP 16GB DDR3 Ram 32GB TotalHP P410 256MG/512MB Raid4x HP 300GB 10K SAS HDD 2x HP 460w PS

قیمت : 6.500 توم

ریل کیت انتخابی هست : 700 تومن
سرور DL360 G7 یه سرور ارزون قیمت مناسب برای میزبانی داده در دیتاسنتر و همچنین یه سرور محلی معمولی در شرکت های معمولی برای استفاده به عنوان سرور اصلی می باشد. شما میتوانین روی این سرور، ن
مامان میگه نجف خییییییییلی شلوغه 
میگه اعصابمون خرده که بیکار تو موکب نشستیم 
میگم زیارت حرم امام علی و... میگه اووووو شلوغه از پارسال که با داداشت رفتم خییییییلی شلوغتره 
میگه چند نفر از کاروان جدا شدن و برگشتن ایران! به این حد یعنی! و فکر می کنم که هنو تا اربعین یه هفته مونده! 
میگه برای چای باید صف وایستی! برای آب هم!!!!! آب گیر نمیاد! 
هوففففف و من دارم لعنت میکنم اونی که گفته برید،غیبت نمی خورید ویزا آزاد ، گذرنامه فقط یه برگه و...
بسه دیگه می
ﺭﺍﻫﺎﺭﻫﺎ ﺩﻕ ﺩﺍﺩﻥ ﻣﺎﺩﺭ ﺷﻮﻫﺮ و ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺷﻮﻫﺮ:

ﻫ ﻭﻗﺖ ﺍﺯشون ﺗﻌﺮﻒ نکنید ﺰ ﺟدید ﺧﺮﺪن ﺑﻪ ﺭﻭشون ﻧﺎﺭیدﻫﺮ ﺧﺮﺪن ﺑید  ﺁﺧ ﺳﺮﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﻼﻩ ﺬﺍﺷﺘﻦ ﻓﻼﻥ ﺟﺎ ﺟﻨﺲ ﺑﻬﺘﺮ از این رو اﺭﺯﻭﻥ ﻣﺪﺍﺩ ﺗﻮ ﺧﻮﻧﺸﻮﻥ ﺑﺎ ﺷﻮﻫﺮجان ﻨید و ﺑﻌﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺨﻨﺪدشوهرجان ﺭﻭ یششون ﻋﺰﺰﻡ ﺟﺎﻧﻢ ﺻﺪﺍ کنید ﻫﺮ ﺧﺮﺪید بگید ﺷﻮﻫﺮﻡ ﺧﺮﺪﻩ ﻣﻪ ﺑﺠﺰ تو ﺴ ﺭﻭ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻫﻤﻪ ﺴﻢ تویی ﺑﺮﺍ تو ﻧﺨﺮﻡ ﺑﺮﺍ ﺑﺨﺮﻡ ‏؟؟ ﺗ ﺑﺰنید ﺑﺮید ﺸﺸﻮﻥ ﺗ
عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان 
من یه دختر ۲۰ ساله هستم. منبع درآمدی ندارم. به دلیل شرایط موجود خانواده باید درآمد کسب کنم و باید حداقل نصف پول جهیزیه ام رو خودم تهیه کنم. تصمیم دارم کالایی رو بیارم و با تبلیغات در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی به فروش برسونم. به نظر شما چه کالایی خوبه؟، بازار فروشش خوبه و مردم می‌خرن؟، این کالا رو از کجا باید بیارم؟، شهرهای خاصی هستن که جنس ارزون تر بفروش می رسونن؟
مرتبط:
کسب درآمد از طراحی سایت با وردپرس
چه
اسپری فوم
امروز داشتم در اینترنت میگشتم که برای درز گیری در و پنجره یه چیزی پیدا کنم که هم راحت باشه استفاده از اون و هم بتونه راحت همه سوراخ سنبه ها رو بگیره به اسپری فوم برخورد کردم داخل این سایت که چیز جالبی هست و قیمتش هم مناسبه سایت گنج کالا کلا ابزار آلات و چسب و ایناش ارزون و مناسب هست نسبت به بقیه جاها 
این اسپری رو من برای درز گیری در ورودی جایی که ریگ ماینینگ داخلش گذاشتم استفاده کردم و واقعا گرد و خاک خیلی کمتر شد داخل محیط
ویژگی های
هرچی هم که با خودت عهد و پیمون ببندی که دیگه کتاب نخری، وقتی ببینی انقلاب کتاب بساط کردن پنج تومن، هوایی می‌شی. مثل معتادی که جنس ارزون ببینه، با کله می‌ره می‌گیره تا بکشه و شارژ بشه و هرچی درس و قول توی دوره‌های NA بوده رو فراموش می‌کنه؛ منم امروز تا به خودم اومدم دیدم دو زانو نشستم روی زمین و اصلا حواسم به کثیف شدن شلوارم نیست و دارم کتابا رو شُخم می‌زنم..
قرآنِ انگلیسی و رباعیات خیام و پیامبرِ جبران خلیل جبران، شکار امروزم بود. از اون شکا
وقتی به دنبال گرفتن یک سرویس یا خدمت هستی دوست داری همیشه بهترین ها رو انتخاب کنی. ملاک انتخاب می تونه تخصص، کیفیت، قیمت و خیلی چیزای دیگه باشه ولی در تعمیر پکیج فکر می کنم ملاک انتخاب باید کیفیت اجرای خدمات، سرعت اجرا و قیمت باشه. چون اگه خوب پکیج درست شه تا چند ماه گاهی تا چند سال دیگه مشکلی نداره، بعد اینکه سریع بیان و پکیج رو در محل درست کنن خیلی مهمه، چون معمولا آب سرده و خونه یخ کرده، نه میتونی حموم بری و نه خونه دماش مناسبه و برای کسایی ک
سلام دوستان
احتمالا بیشتر شما از اسنپ فود خرید کردید یا حداقل اسمش را شنیدید.
میخواستم بهتون یه راهی نشون بدم تا از این به بعد بتونید با تخفیف و ارزون تر از اسنپ فود سفارش غذا بدید.
قبلش میتونید برید سایت موپن که مرجع کاملیه برای ارائه رایگان کد تخفیف و اسنپ فود رو در سایتش سرچ کنید.
آخرین کدهای تخفیف اسنپ فود رو میتونید اونجا مشاهده کنید و کپی کنید.
بعدش برید روی سایت یا اپلیکیشن اسنپ فود و غذاتونو انتخاب کنید. آخرش بعد از زدن بررسی نهایی و ق
 سلام به همه دوستان عزیز خانواده برتر
دوستان چند مدتی زوم کردم رو دندون هام! خدا رو شکر دندون های خیلی خوبی دارم، چینش دندون هام خیلی مرتب و منظمه، جنس خوبی هم دارند، و اصلا انحراف، شکستگی و کجی ندارن. 
اما مشکلی که برام پیش اومده دندون هام نسبت به ده سال گذشته یک کوچولو زرد شدن و سفیدی و درخشانی اون موقع ها رو ندارن. اما باز هم هنوز خیلی ها بهم میگن عجب دندون های سفیدی داری. 
نا گفته نمونه از این خمیر دندون های معمولی ارزون ها استفاده میکنم، ه
میترسم. از قوی بودن می‌ترسم. از اینکه بدونم تهِ این ماجرا چیه می‌ترسم. می‌گن «حرفای خوب بزن یارو. الکی خودتو درگیر تیرگی و سیاهی نکن.» ولی نمی‌گنجه‌. این حرفا توو زبونم نمی‌گنجه. من خیلی وقته از یادم رفته چجوری باید حرفِ خوب زد. هرچند از حرفِ خوب زدن هم می‌ترسم. می‌ترسم فکر کنن حالم خوبه و کمک‌م نکنن. من به کمکشون نیاز دارم آخه. به کمکِ همه‌شون. من یه وابسته‌ی کارنابلدِ الکی خوش بودم که نمی‌تونستم بگم بهشون نیاز دارم. اونام هیچوقت نبودن.
 عدم اطمینان به خرید
من هم اون اوایل به دو دلیل مشتری دیجی‌کالا بودم: سرعت در تحویل و امنیت خرید. تقریبا همیشه می‌تونستیم همون روز کالا رو تحویل بگیریم و مطمئن هم باشیم که چیزی امن تر و بهتر از اونی که من تو بازار خواهم خرید تحویل می‌گیرم. این دو مزیت وقتی در کنار ادامه روند تحویل کالا در اون چند روز جهش عظیم دلار دوران احمدی نژاد از هزار به سه هزار تومن قرار گرفت، دیجی‌کالا رو تبدیل کرد به گزینه اصلی تقریبا اکثر ما. اما حالا یک مشکل هست: فرو
 گردشگری پایدار از اصول همه‌ی مسافران کهکشانه، مخصوصاً کوله‌گردهای مدخل‌نویس کتاب راهنمای کهکشان که ژست پژوهشی هم دارند و ادعا می‌کنند نگاه جانبدارانه عمراً به یافته‌هاشون درباره‌ی نقاط دیگه‌ی کهکشان راه نداره. 
همه‌ی مسافرهای کاردرست کهکشان می‌دونند که باید حسابی حواسشون رو جمع کنند به طبیعت سکونتگاه مقصد هیچ آسیبی نزنند و کمترین رد و تغییر رو از خودشون در محیط زیست و فرهنگ موجودات اون سرزمین به‌جا بگذارند. ولی مثل همه‌ی چیزها
سلام 
ممنون میشم اون هایی که از نظر اقتصادی اطلاعات خوبی دارن، جواب بدن. حدود 150 میلیون پس انداز داریم و دو دنگ از منزلی که در اون زندگی میکنیم هم به اسم ماست. از ابتدای این گرونی ها که همه دلار و سکه و ... خریدن، متأسفانه هیچی نتونستم بخرم. شوهرم هم مریضه و اصلا تو این وادی ها نیست. 
ناچار مسئولیت این پس اندازمون دست من افتاده که البته ناراحتم از این که کوتاهی کردم و پول توی بانک موند و چیزی نخریدم. الان چیکار کنم؟ یه عده میگن سکه و طلا باز هم گ
در عین اینکه خودمون رو برای اربعین آماده کردیم از نذری فرهنگی هم غافل نبودیم و چند تا طرح رو انتخاب کردیم و چاپ کردیم تا زائران امام حسین(ع) در مسیر پیاده روی به کوله پشتی خودشون الصاق کنن چراکه تو این مسیر صدها نفر این طرح رو میبینن و گاها یه نفر ممکنه چندین دقیقه پشت سر شما راه بره و یقینا در پوستر پشت کوله پشتی شما تامل خواهد کرد.
(طرح های با کیفیت برای چاپ رو از اینجا دانلود کنید.)
کار دیگه ای که کردیم تهیه آبنبات چوبی و بادکنک و اسباب بازی ه
امتیازش تو imdb اینه: 7.7/10!
چرا دیدمش؟ من کلن از اینکه ببینم چه مدیا هایی در مورد کشورم برای خارجیا پخش میشه و نظر اونارو در مورد ما شکل میده خوشم میاد! این فیلم هم برنده ۲ اسکار و نامزد چند اسکار دیگه شده، برنده چند گلدن گلوب شده و جوایز دیگ... و کارگردانش بن افلک عه! دیگه اصن مجموعه کاملی بود برام و انگیزه ی کافی میداد بهم:))
با توجه به اینکه اینا اصلن امکان اینکه بیان ایران و فیلم برداری کنن نداشتن و کلی ایرانی جمع کردن تا یه صحنه هایی رو بسازن و
از همه تعریف باغ کتاب رو شنیده بودم. اونقدر تعریف کرده بودن و اونقدر همه ازش راضی بودن که فکر میکردم باید جای خیلی رویایی و باشکوهی باشه، یه جایی نزدیک کتابخونه ملی که صرفا به محقق شدن هدف غایی کتابها، یعنی "خوانده شدن و فهمیدن و یادگرفتن" کمک میکنه.
ولی راستش باغ کتاب چیزی بیشتر از یه سراب خیلی قشنگ از یک باغ رویایی نبود.

اصلا بذارید یه جور دیگه بگم:
اونجا کجاست که ستون های زشت بزرگ، درست در وسط سالنش داره، دیواره هاش شیشه ایه و شیشه ها ب
از همه تعریف باغ کتاب رو شنیده بودم. اونقدر تعریف کرده بودن و اونقدر همه ازش راضی بودن که فکر میکردم باید جای خیلی رویایی و باشکوهی باشه، یه جایی نزدیک کتابخونه ملی که صرفا به محقق شدن هدف غایی کتابها، یعنی "خوانده شدن و فهمیدن و یادگرفتن" کمک میکنه.
ولی راستش باغ کتاب چیزی بیشتر از یه سراب خیلی قشنگ از یک باغ رویایی نبود.

اصلا بذارید یه جور دیگه بگم:
اونجا کجاست که ستون های زشت بزرگ، درست در وسط سالنش داره، دیواره هاش شیشه ایه و شیشه ها ب

چینگو جونی های گل
اومدم واستون یک عدد فیلم سینمایی معرفی کنم کف کنید
و واس خاطر اینکه به شدت خطر اسپویل وجود داره در ادامه مطلب، همینجا اعلام میکنم که اگر دوستندارید از ماجرا های فیلم باخبر بشید اصلا ادامه مطلب نروید!!

هانا... تول... ست
جیجیجینگ
 انگل اولین فیلم غیر انگلیسی زبان برنده جایزه اسکار
ژانر: کمدی سیاه
نویسنده و کارگردان: بونگ جون هو
سال انشار: ۲۰۱۹
بازیگران: سونگ کانگ هو، لی سون کیون، چو یئو جئونگ، چوی وو شیک و پارک سو دام
 این
در عین اینکه خودمون رو برای اربعین آماده کردیم از نذری فرهنگی هم غافل نبودیم و چند تا طرح رو انتخاب کردیم و چاپ کردیم تا زائران امام حسین(ع) در مسیر پیاده روی به کوله پشتی خودشون الصاق کنن چراکه تو این مسیر صدها نفر این طرح رو میبینن و گاها یه نفر ممکنه چندین دقیقه پشت سر شما راه بره و یقینا در پوستر پشت کوله پشتی شما تامل خواهد کرد.
(طرح های با کیفیت برای چاپ رو از اینجا دانلود کنید.)
بقیه در ادامه مطلب ...
کار دیگه ای که کردیم تهیه آبنبات چوبی و

چینگو جونی های گل
اومدم واستون یک عدد فیلم سینمایی معرفی کنم کف کنید
و واس خاطر اینکه به شدت خطر اسپویل وجود داره در ادامه مطلب، همینجا اعلام میکنم که اگر دوستندارید از ماجرا های فیلم باخبر بشید اصلا ادامه مطلب نروید!!

هانا... تول... ست
جیجیجینگ
 انگل اولین فیلم غیر انگلیسی زبان برنده جایزه اسکار
ژانر: کمدی سیاه
نویسنده و کارگردان: بونگ جون هو
سال انشار: ۲۰۱۹
بازیگران: سونگ کانگ هو، لی سون کیون، چو یئو جئونگ، چوی وو شیک و پارک سو دام
 این
خلاصه داستان
داستان در مورد پسربچه ای 5 ساله و با روحیه بنام "جک" می باشد که مادر دلسوزش از او مراقبت می کند. مثل تمام مادرهای مهربان دیگر، مادر جک هم خودش را وقف جک می کند تا او خوشحال و در امان باشد. اما زندگی آنها معمولی نیست، آنها درون مکانی محبوس شده اند که آن را "اتاق" می نامند. تا اینکه سرانجام حس کنجکاوی جک، مادر را مجبور می کند که ریسک کند از آنجا فرار کنند و دنیای بیرون را ببینند.
اندکی درباره فیلم
دوتا نقش اصلی فیلم یعنی مادر ( بری لارسن )

در این اموزش قراره یاد بگیرین که برای پیج خودتون یا هرکسه دیگه ای کلی فالور واقعی و یا فیک بزنید!!
دوستان گلم بزارین یه سوالی ازتون بپرسم!
بنظر شما قیمت هر 1000 نفر فالور واقعی (1کا)چقدره؟
ویا قیمت یک کا فالور فیک چی؟
بزارین من بهتون بگم :
ارزون ترین قیمت ممکن برای هر 1000 نفر فالور واقعی 40 هزار تومان و برای فالور فیک 10 هزار تومانه یعنی ارزون تر از اینا نمیتونین تو جایی پیدا کنین..
خب یعنی شما برای اینکه پیجتونو بصورت فیک ببرین10 کا باید 100 هزار توما
من همیشه فامیلام و دور و بریام و هم خونه ایام بهم میگن که باید به خودم افتخار کنم و...
چون که از بچگی مستقل شدم و تنهایی زندگی کردم و دحتر بسازی هستم.
هیچوقت متوجه نشدم چرا بهم میگن باهوش چوون وقتی میپرسی چرا میگی بهم باهوش، دلیل ندارن!!! :|
اونجا ادم متوجه میشه که خالی میبندن و این صفتیه که به همه میدن!
ولی در کل،
امروز داشتم فکر میکردم
بچه ها ماها که مستقل هستیم
مخصوصا ما دخترا
دخترا همه جا از استقلال فرار میکنن
نمیخوان مستقل باشن
شما برین امریک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها